Senin için veya
firman için
neler yapabiliriz


 
Reklam ve dijital dünyası, ardında pek çok bilinmeyenle birikte varlığını sürdürürken, bu mecrada kazananlardan olmak için doğru tercihleri yapmak ve profesyonel hizmet almak isteyen markaların yeni tercihi olan Intro, 2020 Nisan ayında, Balıkesir’de faaliyete geçti ve bu kısa süre içerisinde farklı sektörlerdeki prestijli markaları portföyüne ekledi.Reklam sektöründe en yaratıcı ve özgün çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan Intro, faaliyetlerine öncelikle sosyal medya danışmanlığı ve reklam danışmanlığı yapmakla başladı. Her geçen gün müşteri portföyünü arttıran Intro, devam eden bu süreçte yeni fikirler ve atılımlar yaparak birden fazla projeyi tek bir marka altında birleştirerek, Balıkesir’de sektörün öncü markaları arasına dahil oldu.Günümüz reklam dünyası için önemli olan yaratıcılık, özgünlük konusunda, şirketimizin markası olan Intro ile Balıkesir’in en yenilikçi reklam ajansı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların dijital ve basılı alanlarda ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayarak faaliyetlerimizi büyük bir heyecanla sürdürüyoruz.Daima gelişip, reklam ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Intro olarak, birbirinden farklı projeler ile sektörün en önemli dalları olan ” Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya Danışmanlığı, Web Tasarım, Google Adwords Danışmanlığı ve Facebook Reklam Danışmanlığı” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Basılı işler ile de, ” Açıkhava reklamları, katalog, broşür, insert, kartvizit vb. ” gibi alanlarda müşterilerimize özgü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Intro olarak, yeniliğin ebedi olduğu bilinciyle kendimizi geliştirmeye odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşterilerimiz hem de sektörde yer almak isteyen vizyon sahibi bireyler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.
  • Tasarım; düşünce, fikir ve görüntüleri bir akıldan başka akıllara aktarmaktır. İyi tasarım, farkedilmez ve görünmez olmalıdır.
    — Beatrice Warde
  • Her bir tasarım ürünü, kendi üretiminde harcanmış olan zaman, tutku ve yetenek gibi enerjileri bünyesinde bulundurur.
    — Michael BierutWeb tasarım ve e-ticaret


Web tasarımınız dijital evrendeki işletmenizdir.Dükkanınızın önünden geçmekte olan veya sektörünüzle alakalı gereksinimi olan potansiyel müşterileri birtakım pazarlama taktikleri ile nasıl dükkanınızdan içeri davet etmeye çalışıyor veya nasıl kurumsal olduğunuzu ilan etmek için prestij arttırma amaçlı pazarlama çalışmaları gösteriyorsanız, web tasarımınız üzerinde de bu tarz faaliyetlere, çalışmalara ihtiyacınız var.

Sade ve şık
Hızlı ve işlevsel

Arama motorları ile optimize

Kurumsal kimlik


Günümüz hız ve rekabet dünyasında, markanızın dikkat çekmesi, rakiplerinizden ayrı bir noktada durması son derece önemlidir.Bu nedenle kurumunuzun kimliğinde, renk seçimlerinden logonuza kadar, uzun yıllar görsel sanatlar alanında eğitimi almış ekibimizle, zevkle bütün detayların üzerinde duruyoruz.Kurumunuz üzerinde çalışırken yaratıcılığı ve özgünlüğü somutlaştırarak markanızı, kitlelere altın tepside sunuyoruz.

Yaratıcı ve özgün
Markanızın ruhunu taşıyan

Dikkat çekici

Sosyal medya yönetimi


Hedef kitle analizi, pazarlamanın hangi alanında olursa olsun son derece önemlidir; ama söz konusu sosyal medya platformları ve dijital pazarlama ise çok daha fazla önemli.Bizler hedef kitle araştırmalarımızda yalnızca tecrübemizle değil, somut verilere dayanan analiz yöntemleriyle de süreci ayrıntılarıyla işliyoruz. Sizin hedef kitlenizi sizden iyi kimse bilemez, fakat hedef kitlenizin, sosyal medya platformlarında dikkatlerini sizin üzerinize çekme konusunda sizden iddialıyız.

Profesyonel tasarımlar
Sosyal medya dili

Hedef kitleye yönelik planlama

Prodüksiyon


Bizler hedeflerinize/hedef kitlenize ulaştıracağımız ve bu doğrultudaki profesyonel reklam ve iletişim çözümlerini yerine getirmek amacıyla, etkileyici iletişim aracı olan video çekimleri ile alakalı yaratıcı ve özel prodüksiyonları yerine getiriyoruz. Her proje ve talebi gereksinimleri doğrultusunda ve belirlenen zaman ekseninde çözüyoruz.

Yaratıcı
Etkileyici

Hızlı